Kariera

Dołącz do świetnego zespołu

Azan to przede wszystkim pasjonaci, ludzie, którzy naprawdę kochają zwierzęta. Lekarze weterynarii, behawioryści, osoby zaangażowane w grupy ratownicze czy fundacje prozwierzęce. Siłą firmy są jej pracownicy, dlatego jesteśmy jednym z najważniejszych graczy na rynku zoologicznym. Już od 20 lat pomagamy troszczyć się o zwierzęta!

Aktualne oferty pracy

Przedstawiciel weterynaryjny

Kilka województw
Szczegóły oferty

W związku z rozwojem naszych marek sektora weterynaryjnego (Brit Veterinary Diet oraz Canvit) poszukujemy osób które będą mogły rozwijać sieć sprzedaży oferowanych przez nas produktów.

Zakres obowiązków

  • aktywna sprzedaż produktów weterynaryjnych w gabinetach i lecznicach weterynaryjnych (karmy weterynaryjne dla psów i kotów)
  • regularne przeprowadzanie wizyt handlowych na terenie kilku województw (lecznice, laboratoria, itp.)
  • realizacja założonego planu sprzedażowego i cykliczne raportowanie wyników pracy
  • organizowanie lub współorganizowanie spotkań i seminariów (również online) dla Klientów
  • reprezentowanie firmy podczas wydarzeń branżowych, targów, konferencji
  • teren wykonywania pracy - kilka województw

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku sprzedażowym w branży weterynaryjnej
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe (weterynaria, zootechnika lub pokrewne)
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność współpracy ze środowiskiem medycznym
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office;
  • aktywne prawo jazdy kategorii B i gotowość do częstych podróży służbowych na terenie kilku województw

Oferujemy

  • umowę o pracę (wynagrodzenie zasadnicze oraz motywacyjny system premiowy adekwatny do osiąganych wyników)
  • pracę w stabilnej firmie w zgranym zespole
  • specjalistyczne szkolenia produktowe oraz wsparcie doświadczonego zespołu współpracowników (w tym wsparcie marketingowe)
  • samochód służbowy
  • laptop i telefon służbowy